Kim jesteśmy?

Jesteśmy polską marką AirPoland, zajmujemy się produkcją profesjonalnego sprzętu gimnastycznego. Do naszego zespołu należą sportowcy oraz inżynierzy, dzięki którym mamy możliwość przygotowania najwyższej jakości produktów.

Czym się wyróżniamy?

Ścieżki gimnastyczne Airtrack cechują się przede wszystkim najwyższą jakością wykonania oraz dbałością o każdy szczegół! Nadają się tak naprawdę do każdego wysiłku fizycznego. Dzięki odpowiednim właściwościom oraz konstrukcji zapobiegają wszelkim urazom oraz niwelują ból. Są miękkie, sprężyste, lekkie i szczelne, zapewniają bezpieczeństwo podczas ćwiczeń i treningów. Dzięki trwałości i wysokiej jakości materiału pozwalają na regularne użytkowanie przez kilka dobrych lat. Wszystkie nasze produkty zanim trafią na rynek są testowane przez nasz zespół, aby nasi klienci mieli pewność co do jakości produktów. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta.

Zalety maty Air Track Air Poland

 • Poręczna w transporcie
 • Łatwa w rozkładaniu
 • Lekkość
 • Bezpieczna podczas skakania i lądowania
 • Odpowiednia miękkość ścieżki zapobiega urazom
 • Miękkość ścieżki zapobiega urazom i nie obciąża stawów
 • Cicha praca ścieżki podczas treningów
 • Krótki czas napompowania (około 4-6 minuty w zależności od rozmiaru)
 • Jednokrotne napompowanie ścieżki utrzymuje powietrze przez długi czas
 • Ciśnienie w ścieżce można dostosować do wieku i umiejętności osób ćwiczących oraz własnych preferencji (twarda/miękka – różne siły wybicia oraz dynamika pracy)
 • Możliwość rozbudowy ścieżki o dodatkowe elementy

Dla kogo są ścieżki Air Track?

Ścieżki Air Track przeznaczone są dla osób kochających tak naprawdę każdy sport! Zapewniają bezpieczeństwo podczas uprawiania sztuk walki czy akrobatyki, ale także urozmaicają różnego rodzaju ćwiczenia. Dzięki temu, że wykonywanie ćwiczeń na ścieżkach nie sprawia żadnych trudności, a wszystkie upadki są bezpieczne  – każdy może używać ścieżek!

Ścieżki sprawdzają się zarówno na treningach w grupach czy zespołach, ale także podczas indywidualnych treningów. Są świetną opcją również dla szkół, w których niezwykle dużą rolę gra aktywność fizyczna dzieci. Ścieżki akrobatyczne zachęcają młodsze osoby do ćwiczeń i nauki akrobacji. Nie ma nic dziwnego w tym, że dzieci z początku boją się robienia mostków czy fikołków – ścieżka akrobatyczna pokazuje maluchom, że to w zupełności bezpieczne.

Sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości. W naszym zespole pracują profesjonaliści którzy przeprowadzają kontrolę każdego sprzętu, zanim trafi on na rynek. Nasze ścieżki niczym nie odbiegają od tych droższych dostępnych na rynku, są wykonywane z najlepszych jakościowo materiałów.

Wysoka jakość wykonania

AirTrack AirPoland jest matą o średniej grubości, także bardzo łatwo jest się z niej odbić nie pompując jej mocno. W przypadku mocniejszego napompowania Air Track AirPoland sprężystością i twardością przypomina ścieżkę akrobatyczną.

Ścieżka produkowana jest ręcznie oraz mechanicznie. Do produkcji wykorzystywane są tylko produkty najwyższej jakości. Każda ścieżka podlega szczegółowej kontroli jakości po jej wyprodukowaniu. Dzięki temu mamy pewność, że produkt spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Produkujemy każdy rozmiar na zamówienie

Możliwość zamówienia dowolnego rozmiaru, np. 8x2x0.3 m lub 15x2x0.2 m – Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia innych wymiarów. Czas oczekiwana na produkt to maksymalnie 60 dni.