Jaki sprzęt do akrobatyki w domu? Przegląd naszych produktów

Inne artykuły:

Nasze produkty:

Jaki sprzęt do akrobatyki w domu? Przegląd naszych produktów

Jaki sprzęt do akrobatyki w domu kupić?

Coraz więcej osób spędza swój czas aktywnie i zaczyna trenować przeróżne dyscypliny. Niektóre owszem wymagają wyjścia na siłownię czy basen, ale inne bez trudu można ćwiczyć w domowym zaciszu. Podpowiadamy, które produkty z naszego asortymentu mogą służyć jako sprzęt do akrobatyki w domu oraz jakie ćwiczenia można na nich wykonywać. 

Jaki powinien być sprzęt do akrobatyki w domu?

Sprzęt do akrobatyki w domu, by dobrze spełniał swoje zadanie, powinien być:

 • wykonany z wysokiej jakości komponentów
 • odporny na uszkodzenia
 • szybki w montażu i demontażu
 • dmuchany – dzięki temu można go przenosić w różne miejsca, podróżować z nim itp
 • zajmujący niewiele miejsca po złożeniu
 • z możliwością personalizacji – proponujemy produkty na zamówienie, w spersonalizowanym rozmiarze, kształcie, z możliwością obrandowania
 • z możliwością rozbudowy o dodatkowe panele lub elementy
 • nieobciążający stawów
 • z możliwością dostosowania ciśnienia do swoich umiejętności i potrzeb (bardziej lub mniej napompowany sprzęt do akrobatyki w domu daje możliwość mocniejszego lub słabszego wybicia się)

Sprzęt do akrobatyki w domu z naszej oferty

Które propozycje z naszego asortymentu mogą służyć jako sprzęt do akrobatyki w domu? Są to przede wszystkim: 

 • airroll, czyli dmuchany wałek gimnastyczny – jest to produkt o szerokim zastosowaniu. Przy jego pomocy można ćwiczyć salta, stanie na rękach i inne ćwiczenia akrobatyczne oraz gimnastyczne! Wyjątkowy cylindryczny kształt gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas startów i lądowań. Poza ćwiczeniami ten dmuchany wałek gimnastyczny można też użyć do zabawy, spakować na wakacje lub urlop i używać np. na plaży, 
 • airspot, czyli okrągły airtrack do trenowania salt i wybić – z kolei ten produkt perfekcyjnie nadaje się do uprawiania gimnastyki, akrobatyki, a także parkouru, sztuk walki i niektórych rodzajów tańca. Airspot można postawić w przydomowym ogrodzie, ale też na plaży lub innym rodzaju nawierzchni – warto tylko przy tym uważać, by ostre przedmioty, kamienie lub szkło nie przebiły tego airtracka. 

Więcej o naszym asortymencie

Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być wykorzystywane zarówno do ćwiczeń w zadaszonych pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Bez względu na model, każdy jest dmuchany, co ułatwia ich montaż i demontaż. Można także kontrolować poziom napompowania airtracka, dzięki temu da się dopasować siłę wybicia i inne parametry do swoich potrzeb lub specyfiki trenowanej przez siebie dyscypliny. Ćwiczenia na airtracku są bezpieczne, stawy nie są nadmiernie obciążone, a ewentualny upadek jest praktycznie bezbolesny. 

Sprzęt nie tylko do akrobatyki w domu

Nasz asortyment z powodzeniem może też służyć za sprzęt do akrobatyki na salach treningowych, szkolnych i gimnastycznych. Odnajdzie się na zajęciach w szkołach sztuk walki i różnych dyscyplin tanecznych. Poza widocznymi na naszej stronie modelami oraz wymiarami, istnieje też możliwość zamówienia innej spersonalizowanej wielkości lub nadrukowanie nazwy firmy lub innego, oryginalnego napisu.